Bartosz Hadala pianist The Nightwatchers reviews
Bartosz Hadala
(Photo: Jacek Kawa)
  Rupert Wates guitarist singer-songwriter The Nightwatchers reviews
Rupert Wates
(Photo: Peter Scheffler)
  Recenzje

"Joe's Cafe to szereg piosenek o zabarwieniu politycznym i pouczającym charakterze. Całość cechuje profesjonalizm i urok, które powalają na kolana. Piosenki Ruperta Wates napisane są w bardzo inteligentny sposób i są przez to łatwe w odbiorze. Wates to znakomity gitarzysta, któremu doskonale towarzyszy pianista Bartosz Hadała. Razem zapewniają wyrafinowaną formę rozrywki." (thespec.com, July 2013)

"Na godzinę pięknych piosenek, pięknego śpiewu, dźwięku gitary, której akompaniuje fortepian, wybierzcie się na spektakl Joe's Cafe. Każdy kto lubi amerykański folk z pewnością zachwyci się twórczością Ruperta Wates, który idzie za głosem serca pisząc o życiu innych ludzi. Obiecuje "filiżankę życzliwości", którą później serwuje swoim słuchaczom. Znakomicie, na fortepianie, akompaniuje mu Bartosz Hadała." (Patricia Bradbury, Hamilton Fringe 2013 Reviews, View Magazine, July 2013)

"Wates to utalentowany piosenko-pisarz, którego styl przywodzi na myśl twórczość Gordona Lightfoot'a. Jego teksty bogate są w komentarze, krytykę, są pełne humoru ale i zadumy, jego muzyka sprawia, że słuchacze w jednej chwili podrygują nogą w takt muzyki a za chwilę siedzą zasłuchani w bezruchu. Joe's Cafe to prawdziwie coś wyjątkowego." (Rebecca Costie, Hamilton Fringe Festival Community Reviews, July 22, 2013)

"Publiczność była zachwycona występem. Państwo będą rownież." (Hamilton Fringe Festival Community Reviews, July 21, 2013)


©2014 The Nightwatchers and Bite Music Limited. All rights reserved. Website design by Dave Turner Creative.